F54B843
OEM service/In-Stock Items
Sample avaliable
5000 meters of each color
| Availability: | |
|---|---|
| Product Type | Denim Fabric |
| Supply Type | OEM service/In-Stock Items |
| Sample | Sample avaliable |
| Model Number | F54B843 |
| Optional Color | Black, Indigo & Blue |
| B/W of denim fabric | 8.5oz |
| Width | 168-170cm |
| Composition | 67.7%C,29.9%T,2.4%S(estimated) |
| MOQ | 5000 meters of each color |
| Product Type | Denim Fabric |
| Supply Type | OEM service/In-Stock Items |
| Sample | Sample avaliable |
| Model Number | F54B843 |
| Optional Color | Black, Indigo & Blue |
| B/W of denim fabric | 8.5oz |
| Width | 168-170cm |
| Composition | 67.7%C,29.9%T,2.4%S(estimated) |
| MOQ | 5000 meters of each color |