F3201
OEM service/In-Stock Items
Sample avaliable
5000 meters of each color
| Availability: | |
|---|---|
| Product Type | 8 pairs of OE pure bias tires |
| Supply Type | OEM service/In-Stock Items |
| Sample | Sample avaliable |
| Model Number | F3201 |
| Optional Color | Black, Indigo & Blue |
| B/W of denim fabric | 11oz |
| Width | 178-180cm |
| Composition | 40.0%Ct,33.0%PI,25.5%Ry,1.5%Sp |
| MOQ | 5000 meters of each color |
| Product Type | 8 pairs of OE pure bias tires |
| Supply Type | OEM service/In-Stock Items |
| Sample | Sample avaliable |
| Model Number | F3201 |
| Optional Color | Black, Indigo & Blue |
| B/W of denim fabric | 11oz |
| Width | 178-180cm |
| Composition | 40.0%Ct,33.0%PI,25.5%Ry,1.5%Sp |
| MOQ | 5000 meters of each color |