F1231
OEM service/In-Stock Items
Sample avaliable
5000 meters of each color
| Availability: | |
|---|---|
| Product Type | Denim Fabric |
| Supply Type | OEM service/In-Stock Items |
| Sample | Sample avaliable |
| Model Number | F1231 |
| Optional Color | Black, Indigo & Blue |
| B/W of denim fabric | 10.2oz |
| Width | 168-170cm |
| Composition | 64.9%Ct,28.7%Pl,5%Ry,1.4%Sp |
| MOQ | 5000 meters of each color |
| Product Type | Denim Fabric |
| Supply Type | OEM service/In-Stock Items |
| Sample | Sample avaliable |
| Model Number | F1231 |
| Optional Color | Black, Indigo & Blue |
| B/W of denim fabric | 10.2oz |
| Width | 168-170cm |
| Composition | 64.9%Ct,28.7%Pl,5%Ry,1.4%Sp |
| MOQ | 5000 meters of each color |